מספרת כלבים בבנימינה – מספרת כלבים מקצועית 052-3105145

מספרת כלבים מקצועית על יד בנימינה:

האג׳נדה שלי:
תמיד אהבתי חיות, להיות ספרית כלבים זה מקצוע לא קל ולכן, כשאני ניגשת לתספורת של כלב אני נוהגות לשים לב למספר פרטים, הדבר הראשון הוא סבלנות והקשבה לצרכי הכלב תוך גישה שאינה מאיימת ואף חברית במידת הצורך, חשיפה איטית בעיקר בפעמים הראשונות וכמובן המון אהבה 🙂
מספרת הכלבים שלנו ממוקמת באיזור בנימינה – פרדס חנה, אצלנו תוכלו להנות מיחס אוהב לכלבכם תוך התחשבות בכל צרכיו.

לקביעת תור לתספורת לכלב צלצלו לטלפון: 052-3015145

** במספרת הכלבים שלנו עושים תספורות גזע.

** במספרת הכלבים שלנו נותנים יחס אישי לכל כלב.

** במספרת הכלבים שלנו צוות מקצועי ובעל ניסיון רב.

מספרת כלבים בבנימינה – מספרת כלבים מקצועית

לקביעת תור למספרת הכלבים בבנימינה: 052-3105145 – מספרת כלבים מקצועית ואיכותית, יחס חס ואוהב לכל כלב.

עושים את כל סוגי תספורות הכלבים.

סוגי תספורות לכלבים במספרת הכלבים:

תספורת קיץ לכלב – תספורת זו המכונה גם גילוח הכלב, את השירות אנו נותנים במספרת הכלבים שלנו. תספורת שמטרתה העיקרית היא להקל על הכלב שלנו מהחום הקשה של הקיץ, מיוחדת לרוב סוגי הכלבים. ואלה שעם השיער הצפוף ביותר מומלץ לבקר במספרת כלבים גם יותר מפעמיים בשנה.
תחילה נתאים את הגובהה המדוייק לסוג הפרווה של הכלב, בשביל שלא יהיה מצב שבו הכלב יסופר באורך קצת מידי או ארוך מידי. לאחר שנתאים את האורך המדוייק לכלב, נוכל להמשיך הלאה, ולהתחיל לספר אותו בעדינות תוך בדיקה שלא קיימים גיבשושים על גוף הכלב. כל תהליך התספורת נעשה בעדינות ובהבנה, לאחר שנסיים את החלק של התספורת בעזרת המכונה, אצלנו במספרת הכלבים בבנימינה השלב השני הוא סידור כפות הרגליים ובדיקה מקיפה ומלאה שאין קוצים, חול ואבנים שנתקעו לכלב בין כפות הרגליים, לאחר שנסיים נעבור לשלב הבא שהוא בדיקה של אורך הציפורן, וגזירה רק במידת הצורך, פעמים רבות נראה שצריך לגזור אבל ברגע שאנחנו מתמקדים ובודקים, מגלים כי אין צורך בגזירה.
לאחר בדיקת הציפורניים לכלב השלב הבא בתספורת אלנו במספרה הוא סידור הזנב, ולאנים, פונפונים (.במידה ויש) וכו׳, לאחר מיכן נעבור לסדר את החלק החשוב ביותר – ראש הכלב.
בסיום נעבור לרחצה במים חמימים ונעימים, אצלנו במספרת הכלבים בבנימינה, טמפרטורת המים מותאמת באופן מדוייק ביותר לכל כלב וכלב, כך שלא יקרא שלכלב יהיה קר ויצטנן או להפך. לאחר הרחצה נעבור לייבוש מלא בעזרת מגבת לאט לאט , ובסיום תוכלו לבחור בין שלל ריחות בושם או לבין ריסוס במידה וכלבכם סובל מקרציות/ פרעושים.
על מנת לקבוע תור לתספורת לכלב למספרת הכלבים שלנו בבנימינה יש לחייג למספר הטלפון:052-3105145 , יש לתאם תור מראש.

תספורת מסוג טיפוח הכלב במספרת הכלבים:
תספורת מיסוג טיפוח הכלב היא תספורת תקופתית המיועדת לרוב לכלבים בעלי שיער ארוך, ומטרתה היא טיפוח הפרווה, תחילה נפתח בעזרת פותח קשרים רסטות שאין אפשרות לפתוח אותם בעזרת מברשת, ולאחר מיכן נתחיל להבריש את הפרווה, במידת הצורך נרסס ספריי מיוחד המתיר את הקשר, כל זאת תוך הקשבה והתחשבות בצרכי הכלב ושידור של סביבה רגועה וחמימה, לאחר שנסיים נעבור לשלב הרחצה מסוג רחצה תלת שלבית. ולסיום נייבש את הכלב בעזרת מגבת ולאחר מיכן בעזרת פן.
לקביעת תור למספרת הכלבים בבנימינה : 052-3105145

מספרת הכלבים שלנו ממוקמת סמוך לבנימינה, אנו מזמינות את כולכם להגיע למספרת כלבים אצל אורנה וסיון בחצר על יד בנימינה, ולהנות ממגוון טיפולים וציוד לכלבים.

אודות מספרת כלבים בבנימינה:
את העסק פתחתי בשנת 2012 כ- שנה לאחר שסיימתי את השירות הצבאי שלי, אצלנו במספרת הכלבים בבנימינה כל חבר צוות נבחן בקפידה. אצלנו במספרת הכלבים בבמיניה הדבר החשוב ביותר הוא יחס אישי לכל ההולכים על 4.
אנו נבצע תספורת לכלבכם מכל סוג שהוא, תוך הקשבה והבנה של כל צרכיו.